Päikesepaneelid ja inverterid

Bisontesolar OÜ pakub päikesepaneele erinevatelt tootjatelt, mis kõik vastavad Euroopa Liidus kehtivatele standarditele ja nõuetele.

Tehasel on viis erinevat haru: Solar Energia Photovoltaic Uurimis Instituut, Crystalline Silicon Wafers Osakond, Solar Cells osakond, Solar Power Panels osakond, and Photovoltaic Power Generation Systems Engineering osakond. Seega Chinaland Solar Energy mitte ainult ei tooda päikesepaneele vaid omab ka nende arendamis ja katsetamiskeskust mis puudub paljudel teistel tootjatel/pakkujatel.

Seega on Bisontesolar OÜ poolt müüdavad päikesepaneelid kõik eelnevalt tehase poolt testitud/katsetatud ja samuti kontrollitud ka enne tarnimist meie klientidele. Meie poolt pakutavatele toodetele anname lõpp-garantii meie (koos tootjatehaste täistoega) e. probleemide puhul vastutab oma klientide ees otseselt Bisontesolar OÜ. Samuti omab meie poolt pakutavad PV paneelide tootja kõiki järgnevaid sertifikaate.

Meie tooted

Päikesepaneelid

Päikesepaneelidele lisandub päikesepaneelide paigaldus ja süsteem, mis sisaldab inverterit, kaableid, jälgimissüsteemi ja tarvikuid.

Inverterid / muundurid

Meil on olemas nii 1-faasilised, kui ka 3-faasilised invertrid. Täpsemat infot leiate tootja lehelt.

Lisaseadmed / tarvikud

Meilt saab soetada ka kõik vajalikud lisaseadmed ja tarvikud (kaablid, pistikud, siinid, kinnitused jne).

Fronius inverter
Inverteri AC (vahelduvvoolu) pistikud

Meil on olemas nii 1-faasilised, kui ka 3-faasilised inverterid.

Monitooringu seadmed

Meilt saab soetada ka kõik vajalikud lisaseadmed ja tarvikud. Täpsem info siit.

Paigaldaja tarvikud

Juhtmepuhastus tangid, presstangid MC4 ja MC6 pistikutele, MC pistikute võtmed.