Päikesepatareiga valgustid

Päikesepatareiga valgustid

Päikesepatareiga valgustitel on ka mõningad puudused, millega peab nende valikul arvestama. Peamine on see, et päikesepatareiga valgustid vajavad päevavalgust, kui mingil põhjusel valgusti päevavalgust ei saa, siis see ei tööta. Suveperioodil päikesepatareiga valgustitega probleeme ei ole ning need töötavad ilusti, küll, aga on problemaatilisem sügise ja kevade periood, kui taevas on sageli pilves ning valgust palju vähem. Oluline on läbi mõelda valgusti asukoht, just päevavalguse seisukohast. Pigem tasub vältida varjulisi ja peidetud asukohti.
Päikesepatareiga valgustite peamisteks puudusteks on päikese aktiivsusest sõltumine ning remondi keerukus. Valgusti patareisid ei saa üldjuhul parandada, mistõttu tuleb vigased või katkised valgustid välja vahetada. Päikesepatareiga valgustid koosnevad üldjuhul korpusest, mille sees on LED-lamp, päikesepatareist, akust, kontrollerist ning alusest, millega valgusti kinnitatakse. Päikesepatareiga töötava valgusti tööpõhimõte on lihtne, valgusallikas töötab siis, kui valgusti on paigaldatud nii, et see saab piisavalt loomulikku päikesevalgust.

Päikesepatareiga valgusteid saab kasutada:

Tänavate ja teede valgustamiseks

Hoonete ja rajatiste valgustamiseks

Parkide, muruplatside ja aiateede valgustamiseks

Lisaks mitmetele asukohavõimalustele on päikesepatareiga valgusteid mitmeid erinevaid tüüpe, mis erinevad peamiselt oma asukoha- ja kinnitusvõimaluste poolest.

Päikesepatareiga valgusteid on erinevaid tüüpe:

Seinavalgustid
Maapinnalambid
Liikumisanduriga lambid
Dekoratiivlambid
Veele asetamise valgustid

Enne lõpliku valgusti valimist tasub mõelda veel mõnele olulisele punktile. See aitab ära hoida hilisemad probleemid, mis võivad saada takistuseks päikesepatareiga valgusti efektiivsel kasutamisel.

Päikesepatareiga valgusti valimisel mõtle:

Kui soovid abi parima päikesepatareiga valgusti valimisel, siis võta meie spetsialistidega ühendust ning aitame leida sobiva valgusti, just sinu vajadustest lähtuvalt. Meie pakutavate toodete ja teenustega saad tutvuda siin.